Televizyon Gazetesi / haber, diziler, televizyon, sinema, magazin, aktüel, yaşam | Sahra, Turabi'yi seviyoo

Foto Galeri / GALERİ HABER / Sahra, Turabi'yi seviyoo

Slaytı Başlat Slayt Başlat
Foto Galeri

“SAHRA TURABİ’Yİ SEVİYOO!”/JALE ŞEN

MEDYABEY'den Jale Şen, Survivor'ı yazdı:

Survivor izlemek üzere hazırlıklarımı tamamladım. Bergomatlı çayım, yanında bademli çikolatamla Turabi ve Sahra’ya ancak dayanabilirim.

Dünkü şişmiş bademciklerim ve yanında koca bardak ıhlamur çayımla Survivor’da acıktığı için kendini yerlere atan, ağlayıp zırlayan Sahra’ya katlanmak zorunda kaldım. Aldığım ilaçların etkisinden yarı uyur yarı uyanırken aralarda hamburleri, onları löpür löpür yiyen ünlüleri, beceriksiz Eda’nın doğum günüymüş meğer, onun eğlenme görüntülerini, can Tolga Karel’in Gladyatör’deki Russell Crowe ya da Rambo’daki Slyvester gibi bağırmasını hatırlıyorum. Turabi bir ara serzeniş filan yaptı. ‘’Herkes beni pohpohluyordu, ben kaybedince yanıma gelen, halin nedir diye soran olmadı’’ dedi. Yaa Turabi ne sanmıştın! İnsanlar böyle işte, naparsın adanın gerçeği de bu demek ki.
 


En Çok Okunan 5 Haber

İBRAHİM ÇELİKKOL İLE SİNEM KOBAL AŞKINI BU FOTOĞRAF ELE VERDİ KEREM BURSİN İLE YAĞMUR TANRISEVSİN AŞK TAZELEDİ HAMİLE PELİN KARAHAN'IN KARNI ÇOK BELİRGİNLEŞTİ FAHRİYE EVCEN İLE BURAK ÖZÇİVİT'İN BU POZLARI TANITIM İÇİNMİŞ! EVLİLİĞE HAZIRLANAN OYUNCU BİRCE AKALAY'IN GELİNLİK PROVASI