Televizyon Gazetesi / haber, diziler, televizyon, sinema, magazin, aktüel, yaşam | Sahra, Turabi'yi seviyoo
 

Foto Galeri / GALERİ HABER / Sahra, Turabi'yi seviyoo

Foto Galeri

“SAHRA TURABİ’Yİ SEVİYOO!”/JALE ŞEN

MEDYABEY'den Jale Şen, Survivor'ı yazdı:

Survivor izlemek üzere hazırlıklarımı tamamladım. Bergomatlı çayım, yanında bademli çikolatamla Turabi ve Sahra’ya ancak dayanabilirim.

Dünkü şişmiş bademciklerim ve yanında koca bardak ıhlamur çayımla Survivor’da acıktığı için kendini yerlere atan, ağlayıp zırlayan Sahra’ya katlanmak zorunda kaldım. Aldığım ilaçların etkisinden yarı uyur yarı uyanırken aralarda hamburleri, onları löpür löpür yiyen ünlüleri, beceriksiz Eda’nın doğum günüymüş meğer, onun eğlenme görüntülerini, can Tolga Karel’in Gladyatör’deki Russell Crowe ya da Rambo’daki Slyvester gibi bağırmasını hatırlıyorum. Turabi bir ara serzeniş filan yaptı. ‘’Herkes beni pohpohluyordu, ben kaybedince yanıma gelen, halin nedir diye soran olmadı’’ dedi. Yaa Turabi ne sanmıştın! İnsanlar böyle işte, naparsın adanın gerçeği de bu demek ki.
 


En Çok Okunan 5 Haber

FOX TV, REKORLAR KIRAN ÜNLÜ DİZİSİNİ BİTİRME KARARI ALDI MEDCEZİR DİZİSİNİN SONU GELDİ ÇIĞIRTKANLIĞI NE ZAMAN BİTECEK? KÖSEM SULTAN ROLÜNÜ SON ANDA BENSU SORAL'A KAPTIRDI ÖZLEM YILDIZI ÖZEL HAYATIYLA YİNE GÜNDEMDE MURAT BOZ'DAN YENİ İMAJIYLA İLGİLİ KESİN KARARI