Televizyon Gazetesi / haber, diziler, televizyon, sinema, magazin, aktüel, yaşam | Sahra, Turabi'yi seviyoo
  

Foto Galeri / GALERİ HABER / Sahra, Turabi'yi seviyoo

Foto Galeri

“SAHRA TURABİ’Yİ SEVİYOO!”/JALE ŞEN

MEDYABEY'den Jale Şen, Survivor'ı yazdı:

Survivor izlemek üzere hazırlıklarımı tamamladım. Bergomatlı çayım, yanında bademli çikolatamla Turabi ve Sahra’ya ancak dayanabilirim.

Dünkü şişmiş bademciklerim ve yanında koca bardak ıhlamur çayımla Survivor’da acıktığı için kendini yerlere atan, ağlayıp zırlayan Sahra’ya katlanmak zorunda kaldım. Aldığım ilaçların etkisinden yarı uyur yarı uyanırken aralarda hamburleri, onları löpür löpür yiyen ünlüleri, beceriksiz Eda’nın doğum günüymüş meğer, onun eğlenme görüntülerini, can Tolga Karel’in Gladyatör’deki Russell Crowe ya da Rambo’daki Slyvester gibi bağırmasını hatırlıyorum. Turabi bir ara serzeniş filan yaptı. ‘’Herkes beni pohpohluyordu, ben kaybedince yanıma gelen, halin nedir diye soran olmadı’’ dedi. Yaa Turabi ne sanmıştın! İnsanlar böyle işte, naparsın adanın gerçeği de bu demek ki.
 


En Çok Okunan 5 Haber

KOCAMIN AİLESİ DİZİSİNDE ŞOKE EDEN AYRILIK FATİH HARBİYE DİZİSİ HAYRANLARINI ÜZECEK GELİŞME HAZAL KAYA, BURAK ÖZÇİVİT'İ DEĞİL ARAS BULUT İYNEMLİ'Yİ SEÇTİ SERENAY SARIKAYA'YA BİR HALLER OLDU KIVANÇ TATLITUĞ, FAHRİYE EVCEN VE MERYEM UZERLİ'NİN BÜYÜK KAPRİSLERİ