Televizyon Gazetesi / haber, diziler, televizyon, sinema, magazin, aktüel, yaşam | Sahra, Turabi'yi seviyoo
 

Foto Galeri / GALERİ HABER / Sahra, Turabi'yi seviyoo

Foto Galeri

“SAHRA TURABİ’Yİ SEVİYOO!”/JALE ŞEN

MEDYABEY'den Jale Şen, Survivor'ı yazdı:

Survivor izlemek üzere hazırlıklarımı tamamladım. Bergomatlı çayım, yanında bademli çikolatamla Turabi ve Sahra’ya ancak dayanabilirim.

Dünkü şişmiş bademciklerim ve yanında koca bardak ıhlamur çayımla Survivor’da acıktığı için kendini yerlere atan, ağlayıp zırlayan Sahra’ya katlanmak zorunda kaldım. Aldığım ilaçların etkisinden yarı uyur yarı uyanırken aralarda hamburleri, onları löpür löpür yiyen ünlüleri, beceriksiz Eda’nın doğum günüymüş meğer, onun eğlenme görüntülerini, can Tolga Karel’in Gladyatör’deki Russell Crowe ya da Rambo’daki Slyvester gibi bağırmasını hatırlıyorum. Turabi bir ara serzeniş filan yaptı. ‘’Herkes beni pohpohluyordu, ben kaybedince yanıma gelen, halin nedir diye soran olmadı’’ dedi. Yaa Turabi ne sanmıştın! İnsanlar böyle işte, naparsın adanın gerçeği de bu demek ki.
 


En Çok Okunan 5 Haber

AHMET DURSUN'DAN SURVIVOR ALL STAR YARIŞMACILARINA AĞIR SÖZLER İŞTE BENİM STİLİM'DE KİMLER ELENDİ, FİNALE KİMLER KALDI? ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ SOKAK ORTASINDA OTURUP ÖYLECE KALDI KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VAR BEREN SAAT İLE ÇAĞATAY ULUSOY AYNI FİLMDE