Televizyon Gazetesi / haber, diziler, televizyon, sinema, magazin, aktüel, yaşam | Sahra, Turabi'yi seviyoo

Foto Galeri / GALERİ HABER / Sahra, Turabi'yi seviyoo

Foto Galeri

Sonra bugün yeni güne bir Turabi şokuyla uyandık! Canım Türkiye’min hali zaten harab, bu haber de üstüne hiç iyi olmadı tabii, yıkıldık yani. Turabi meğerse striptizciymiş! Ay ne feci. Yıktın bizi Turabi! Adada ne kadar sopa, kamış, yukarı doğru uzanan ne varsa saklamalı. Ne olur ne olmaz!

Bu akşam da ödül gecesi. Şimdilerde kova taşıma yarışmasında Ahmet Dursun’un Serenay’a atarlanmasını izledik hep birlikte. Ondan önce de Mert’ten Sahra’ya Turabi’yi niye bu kadar tuttuğunu merak ettiği sorusu geldi. Alttan alta ‘’Turabi’ye asılıyor musun Sahra, ne ayaksın’’ demek istiyordu aslında! Sorunun cevabı basit esasen; Sahra Turabi’nin dişi versiyonu! Doğal değil mi bu durumda kanka modunda olmaları. Sahra Turabi’yi seviyooo.
 


En Çok Okunan 5 Haber

HAYAT DEVAM EDİYOR'UN HAYAT'I YENİ İMAJIYLA DİKKAT ÇEKTİ ALS HASTALARINA DESTEK İÇİN ÜNLÜLER BUZLU SUYLA DİKKAT ÇEKTİ BURÇİN TERZİOĞLU BOYUNUN KISALIĞINI BÖYLE KAPATTI KEREM BÜRSİN İLE YAĞMUR TANRISEVSİN ARASINDA KISKANÇLIK KRİZİ ÇIKTI SİVİLCE OLUŞUMUNU ENGELLEYEN BEŞ ALTIN KURAL